Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť
La Roche-Posay Lipikar Cleansing oil AP+ relipidačný čistiaci olej 400 ml
(82.4%)
La Roche-Posay Lipikar Cleansing oil AP+ relipidačný čistiaci olej 400 ml
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
15,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

  Pre suchú pokožku s pocitom diskomfortu. Pre dospelých aj deti. Vlastnosti: Čistiace zložky vybraté pre optimálnu toleranciu. Neutrálne pH. Bez mydla. Bez alkoholu. Bez farbív. S Niacínamidom pre obnovu kožnej bariéry a zmiernenie pocitu napínania a s maslom z karité pre intenzívnu relipidáciu kože. Použitie: Sprcha: Napeňte malé množstvo prípravku v dlaniach a aplikujte na navlhčenú pokožku. Opláchnite. Osušte prikladaním uteráka. Kúpeľ: Pri napúšťaní vane pridajte do vody množstvo odpovedajúce 5 stlačeniam pumpičky. Pre oddialenie vzniku dráždivých stavov vysušenej pokožky aplikujte po umytí relipidačný telový prípravok proti podráždeniu, napríklad LIPIKAR BALZAM AP+.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o La Roche-Posay Lipikar Cleansing oil AP+ relipidačný čistiaci olej 400 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 15,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka La Roche-Posay Lipikar Cleansing oil AP+ relipidačný čistiaci olej 400 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s La Roche-Posay Lipikar Cleansing oil AP+ relipidačný čistiaci olej 400 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy