LAKTAZAN tablety tbl enzým laktáza s príchuťou mäty 1x30 ks
(81%)
LAKTAZAN tablety tbl enzým laktáza s príchuťou mäty 1x30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok s obsahom enzýmu laktáza FCC latkazánových jednotiek. Tablety Laktazan zlepšujú trávenie laktózy v prípade osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením laktózy. Jedna tableta obsahuje enzým laktázu laktázových jednotiek. Znášanlivosť laktózy je premenlivá a preto by sa mali vyžiadať bližšie informácie o úlohe enzýmu laktáza v strave. Enzým laktáza - zlepšuje trávenie laktózy v prípade osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením laktózy (pri užití min. 2 tabliet).   Spôsob použitiaPrehltnite 2-3 tablety vždy na začiatku každej konzumácie mlieka, mliečnych výrobkov, alebo lieku obsahujúceho laktózu. Je treba si nastaviť svoju vlastnú dávku podľa množstva konzumovaného mliečneho cukru – laktózy a tiež podľa stupňa intolerancie laktó;Maximálne však 12 tabliet denne. Upozornenie: Uchovajte na suchom mieste do teploty 25ºC, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a nie je určený pre deti do 3 rokov.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LAKTAZAN tablety tbl enzým laktáza s príchuťou mäty 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LAKTAZAN tablety tbl enzým laktáza s príchuťou mäty 1x30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s LAKTAZAN tablety tbl enzým laktáza s príchuťou mäty 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy