Maska na tvár so slimačím mucínom - Dizao - 30 g
(83.4%)
Maska na tvár so slimačím mucínom - Dizao - 30 g

Zloženie, užívanie, účinky

Maska, ktorá intentívne regeneruje a hydratuje pokožku. Je vhodná pre veštky typy pleti.

Aktívne zložky: 

  • Slimáčí mucín - sliz regeneruje, spevňuje, chráni a zužuje póry. Je to jedinečná zložka v kozmetike, ktorá komplexne stará o pokožku, omladzuje, vyhladzuje, regeneruje a hydratuje.
  • Zelený čaj sa stará, odstraňuje tóny, spomaľuje proces starnutia a vyživuje pokožku. Posilňuje krvné cievy, zmierňuje zápal, zlepšuje krvný obeh a znižuje opuchy.
  • Škorica má antibakteriálne, spevňujúce, sťahujúce a stimulujúce krvný obeh. Zahrieva a rozjasňuje pokožku.

Použitie: Masku odstráňte z obalu, ihneď ju rozotrite a položte na čistú tvár. Nechajte ju pôsobiť 15-20 minút, potom odstráňte masku a umyte tvár vodou. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať masku 5 dní a potom 1-2 krát týždenne.

Objem: 30 g

Krajina pôvodu: Rusko

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Maska na tvár so slimačím mucínom - Dizao - 30 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,39€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Maska na tvár so slimačím mucínom - Dizao - 30 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Maska na tvár so slimačím mucínom - Dizao - 30 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy