MedikoMed ORTO krém na nohy na suché mozole- 75ml
(83%)
MedikoMed ORTO krém na nohy na suché mozole- 75ml

Zloženie, užívanie, účinky

Zloženie : water extract of flax seed, distilled glycerin, oil linen, ivy extract, oil hazel, fatty alcohols, C16-C18, emulsifying wax, glyceryl monostearate, dimethicone, ceteareth-20, castor oil, beeswax, birch extract, citric acid, lemon essential oil, geranium essential oil, thoroughwax extract, chamomile extract, rosemary essential oil, methyl paraben, propyl paraben, diazolidinyl urea, propylene glycol, Kuril tea extract.
Spôsob použitia : Každý deň naneste krém na čistú kožu na nohách, natierať v oblastiach s suchými mozoľmi. Po 1-3 dňoch, kedy stvrdnutá koža zmäkne, jemne ju odstráňte pemzou alebo špeciálnou škrabkou, pred tým namočiť nohy do teplej vody. Ak je to potrebné, opakujte postup až do úplného odstránenia mozoľov. V rámci prevencie sa odporúča používať krém raz týždenne.
Upozornenie : Individuálna alergia na jednotlivé zložky oleja.
Obsah : 75ml
Krajina pôvodu : RU

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o MedikoMed ORTO krém na nohy na suché mozole- 75ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,80€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka MedikoMed ORTO krém na nohy na suché mozole- 75ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s MedikoMed ORTO krém na nohy na suché mozole- 75ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy