MedPharma PANTHENOL 6% BABY SPREJ Sensitive, 1x150 ml
(81.8%)
MedPharma PANTHENOL 6% BABY SPREJ Sensitive, 1x150 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Sensitive baby sprej s obsahom panthenolu, komplexu vitamínov B, E a urey bol vyvinutý pre upokojenie, hydratáciu a podporu regenerácie detskej pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, vetrom. Obsahuje telu prirodzené hydratačné zložky. Pri aplikácii vznikne bohatá pena, ktorá sa veľmi dobre rozotiera, vstrebáva a nezanecháva mastný film. Upokojuje a regeneruje, je vhodný aj pre obzvlášť suchú a citlivú pokožku. Vhodné pre deti od 3 rokov. Spôsob použitiaSprej aplikujte v tenkej vrstve niekoľkokrát denne podľa potreby. Pred použitím pretrepte. Pre dosiahnutie zvlášť chladivého efektu uchovávajte v chladničke.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o MedPharma PANTHENOL 6% BABY SPREJ Sensitive, 1x150 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka MedPharma PANTHENOL 6% BABY SPREJ Sensitive, 1x150 ml

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s MedPharma PANTHENOL 6% BABY SPREJ Sensitive, 1x150 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy