MedPharma RUMANČEKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml
(81.6%)
MedPharma RUMANČEKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Rumančeková masť je kombináciou extraktu rumančeka lekárskeho, aloe vera, bisabololu, mandľového oleja, esenciálneho oleja levandule lekárskej, vitamínu E a betakaroténu. Je bez parfúmov a farbív. Vysoký a vyvážený pomer aktívnych látok udržuje pokožku hebkú a jemnú, plní ochrannú a bariérovu funkciu, má upokojujúci účinok na pokožku. Spôsob použitiaAplikuje sa na cieľové miesto niekoľkokrát denne. Masť sa dobre vstrebáva a je vhodná aj pre podráždenú pokožku. Upozornenie: Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov. Určené na vonkajšie použitie. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o MedPharma RUMANČEKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka MedPharma RUMANČEKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s MedPharma RUMANČEKOVÁ MASŤ NATURAL 1x75 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy