Mixa Baby olejový gél do kúpeľa 400 ml
(81.6%)
Mixa Baby olejový gél do kúpeľa 400 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Ak pre Vaše dieťatko chcete:  Jemné umytie bez podráždenia.  Hebkú pokožku chránenú proti vysušovaniu.  Jemnú detskú vôňu. Penivý olej do sprchy a kúpeľa Bohatý na vyživujúce oleje a glycerín, jemne čistí, a zároveň pomáha posilňovať kožnú bariéru a predchádzať vzniku svrbenia. Zanechá pokožku Vášho dieťatka dokonale očistenú, vyživenú a jemnú. Vysoko tolerantný Minimalizuje riziko alergických reakcií. Dermatologicky testovaný. Bez obsahu parabénov a mydla, ľahko sa oplachuje. Vhodný pre celú rodinu. Upozornenie: Neprehĺtajte! Uchovajte mimo dosah detí bez dozoru. V prípade zasiahnutia očí okamžite vypláchnite vodou.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Mixa Baby olejový gél do kúpeľa 400 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Mixa Baby olejový gél do kúpeľa 400 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Mixa Baby olejový gél do kúpeľa 400 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy