Zloženie, užívanie, účinky

Suspenzné kvapky s obsahom Saccharomyces cerevisiae var. boulardii vhodné pre dojčatá od dovŕšeného 2. mesiaca veku, určené na vnútorné použitie. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie pre dojčatá od dovŕšeného veku a deti do 3 rokov: 5 kvapiek denne. Dávka môže byť podaná priamo do úst dojčaťa, vmiešaná do polotuhej potravy (napr. jogurt), alebo vmiešaná do vody alebo mlieka, ktorých teplota nepresahuje 37°C. Upozornenie: Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej ;U detí mladších ako 2 roky je potrebná predchádzajúca konzultácia a priebežný dohľad pediatra pri užívaní. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Pred použitím dobre pretrepať. Prípravok aplikujte ihneď po pretrepaní. Neužívajte súčasne s antimykotikami. Po prvom otvorení uchovávajte v chladničke pri 2-8 °C. Po otvorení spotrebujte do 45 dní.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NEKADEX kvapky 1x10 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 8,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NEKADEX kvapky 1x10 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s NEKADEX kvapky 1x10 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy