Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť
NUK TEPLOMER DO KÚPEĽA OCEÁN rôzne farby, 1x1 ks
(81.8%)
NUK TEPLOMER DO KÚPEĽA OCEÁN rôzne farby, 1x1 ks
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
4,39 €

Zloženie, užívanie, účinky

NUK teplomer do kúpeľa OCEAN, obsahuje repkový olej, neobsahuje ortuť. Rôzne farebné varianty. Teplomer  je určený na kontrolu a zmeranie teploty vody pre okúpanie dieťaťa, odporúča sa teplota vody 37°C pre detský kúpeľ. Spôsob použitia Teplomer sa ponorí do vody pripravenej na okúpanie dieťaťka.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NUK TEPLOMER DO KÚPEĽA OCEÁN rôzne farby, 1x1 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,39€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NUK TEPLOMER DO KÚPEĽA OCEÁN rôzne farby, 1x1 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s NUK TEPLOMER DO KÚPEĽA OCEÁN rôzne farby, 1x1 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy