NUTREND CREATINE MEGA STRONG POWDER 500 g
(80.6%)
NUTREND CREATINE MEGA STRONG POWDER 500 g

Zloženie, užívanie, účinky

pre maximálne zvýšenie sily a výkonnosti pre efektívne zlepšenie regenerácie pre maximálny svalový rast Odporúčané dávkovanie produktu CREATINE MEGA STRONG POWDER: Jednu porciu 5 g rozmiešajte v 125 ml vody a užite ihneď po tréningu, v netréningový deň ráno na lačno. Dávkujte 4 týždne, potom 4 - 6 týždňov pauza. Maximálna denná dávka je 5 g. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Použitie produktu CREATINE MEGA STRONG POWDER: 5 g = 2 lyžičky. Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a rozmiešajte vo vode. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 4 mesiacov. Upozornenie:Výživový doplnok, so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NUTREND CREATINE MEGA STRONG POWDER 500 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 19,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NUTREND CREATINE MEGA STRONG POWDER 500 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s NUTREND CREATINE MEGA STRONG POWDER 500 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy