QUIXX extra 2,6% hypertonický nosový sprej 1x30 ml
(80.4%)
QUIXX extra 2,6% hypertonický nosový sprej 1x30 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Hypertonicky nosový sprej obsahuje morsku vodu a výťažok z eukalyptu. Na prečistenie nosových dutín a uvoľnenie dýchania. Spôsob použitiaU detí od 6 rokov sa aplikujú 1-2 vstreky do každej nosovej dierky 2-3x denne. U dospelých a dospievajúcich sa odporúča aplikovať 1-3 vstreky do každej nosovej dierky 2-3x denne. Sprej sa aplikuje pomocou stlačenia mechanického rozprašovača (po otvorení nového balenia sa stlačí párkrát naprázdno, kým nevystrekne) do nosa (každej nosovej dierky). Po vstreknutí sa utrie aplikátor.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o QUIXX extra 2,6% hypertonický nosový sprej 1x30 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,59€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka QUIXX extra 2,6% hypertonický nosový sprej 1x30 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s QUIXX extra 2,6% hypertonický nosový sprej 1x30 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy