Seni Care Krém na suchú a zrohovatenú pokožku s obsahom 10% UREA, 1x100 ml
(79.2%)
Seni Care Krém na suchú a zrohovatenú pokožku s obsahom 10% UREA, 1x100 ml
3,89 €

Zloženie, užívanie, účinky

Kozmetický prípravok určený ku každodennej starostlivosti o suchú, olupujúcu sa kožu, obzvlášť na kolenách, chodidlách, lakťoch a rukách. Reguluje proces odlupovania a rohovatenia pokožky. Vďaka obsahu močoviny a glycerínu úspešne zmäkčuje a vyhladzuje pokožku. Vyživuje, premasťuje a zvláčňuje pokožku. Neobsahuje alergény a farbivá. Spôsob použitiaKrém sa nanáša na umytú, vysušenú pokožku a zľahka sa vtiera, až kým sa krém úplne nevstrebe. Používa sa ráno a večer. Nemá sa používať na poškodenú pokožku. Je potrebné sa vyhnúť kontaktu krému so sliznicou.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Seni Care Krém na suchú a zrohovatenú pokožku s obsahom 10% UREA, 1x100 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,89€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Seni Care Krém na suchú a zrohovatenú pokožku s obsahom 10% UREA, 1x100 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Seni Care Krém na suchú a zrohovatenú pokožku s obsahom 10% UREA, 1x100 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

LAFE STO001

LAFE STO001
12,23 €