Supportan DRINK príchuť tropické ovocie, 4x200 ml (800 ml)
(80.8%)
Supportan DRINK príchuť tropické ovocie, 4x200 ml (800 ml)

Zloženie, užívanie, účinky

Dietetická potravina na osobitné výživové účely vysokokalorická výživa bohatá na rybí tuk (EPA+DHA), bielkoviny, tuky (vrátane MCT), bohatá na antioxidačné vitamíny, s obsahom vlákniny, bez lepku a bez laktózy. K diétnemu režimu pre pacientov s rakovinou, chronickým katabolickým ochorením a/alebo kachexiou pri súčasnej alebo hroziacej podvýžive a pri zvýšenej potrebe energie a bielkovín. Spôsob použitiaPrípravok sa odporúča konzumovať pri doplnkovej výžive 2 fľaše /deň a v prípade plnej výživy ≤ 5 fliaš/deň. Nápoj je potrebné popíjať pomaly. Najlepšie chutí vychladený.   Dôležité upozornenie: Musí sa užívať pod lekárskym dohľadom. Pri celkovej výžive, obzvlášť pri dlhodobom užívaní, sa kvôli vysokému obsahu bielkovín, rybieho tuku a nízkemu príjmu sodíka má podávať na základe odporúčania lekára. Sledovať hladinu sodíka a zvážiť jeho doplnenie. Sledovať príjem tekutín. Nevhodné pre deti mladšie ako 1 rok.   Uchovávanie: Uzavreté uchovávajte pri izbovej teplote. Otvorené balenie uchovávajte max. 24 hodín.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Supportan DRINK príchuť tropické ovocie, 4x200 ml (800 ml) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Supportan DRINK príchuť tropické ovocie, 4x200 ml (800 ml)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Supportan DRINK príchuť tropické ovocie, 4x200 ml (800 ml) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy