Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť
Trix Koloidné striebro Ag100 40 ppm 300 ml
(85.8%)
Trix Koloidné striebro Ag100 40 ppm 300 ml
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
11,69 €

Zloženie, užívanie, účinky

Obsah balenia: 300 ml Koloidné striebro je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť. Znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné plesne, zápaly a pod. Upokojuje podráždenú, prípadne začervenanú pokožku. Pri pravidelnom užívaní regeneruje pleť a má aj priaznivé účinky. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Zloženie: Colloidal silver (nano) 99,99%, demineralizovaná voda vodivost 0,5 µS.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Trix Koloidné striebro Ag100 40 ppm 300 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Trix Koloidné striebro Ag100 40 ppm 300 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Trix Koloidné striebro Ag100 40 ppm 300 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy