Veet Voskové pásiky na líniu bikín a podpazušie pre citlivú pokožku (+ 4 obrúsky Perfect Finish), pásiky 1x16 ks
(84.6%)
Veet Voskové pásiky na líniu bikín a podpazušie pre citlivú pokožku (+ 4 obrúsky Perfect Finish), pásiky 1x16 ks
6,39 €

Zloženie, užívanie, účinky

Voskové pásiky pre líniu bikín a podpazušie s obsahom mandľového oleja a vitamínu E pre odstránenie chĺpkov z ich korienkov jednoduchým pohybom. Voskové pásiky sú účinné aj na krátke chĺpky. Spôsob použitiaVybrať dvojitý voskový pásik a trením ho rozohriať medzi rukami, aby sa jednotlivé pásky ľahko oddelili. Opatrne oddeliť pásky od seba použitím zaoblených prúžkov Easy Strip. S prúžkom Easy Strip orientovaným v smere rastu chĺpkov priložiť jeden pásik na pokožku. Prejsť niekoľkokrát rukou v smere rastu chĺpkov, aby sa zabezpečilo dobré priľnutie vosku. Udržiavať pokožku napnutú. Uchopiť prúžok a čo najrýchlejšie strhnúť pásik späť proti smeru rastu chĺpkov. Pri strhávanie zatiahnuť pásik späť jedným rýchlym pohybom radšej v blízkosti pokožky než preč od pokožky. Po depilácii voskom očistiť za použitia obrúsku Perfect Finish všetok vosk, ktorý zostal na pokožke.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Veet Voskové pásiky na líniu bikín a podpazušie pre citlivú pokožku (+ 4 obrúsky Perfect Finish), pásiky 1x16 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,39€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Veet Voskové pásiky na líniu bikín a podpazušie pre citlivú pokožku (+ 4 obrúsky Perfect Finish), pásiky 1x16 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Veet Voskové pásiky na líniu bikín a podpazušie pre citlivú pokožku (+ 4 obrúsky Perfect Finish), pásiky 1x16 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy