Altermed - lubrikačný Comfort Aqua neparfémovaný 100 ml
(76.2%)
Altermed - lubrikačný Comfort Aqua neparfémovaný 100 ml
4,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Lubrikačný gél na vodnej báze nahrádza nedostatočné zvlhčenie pošvovej sliznice pri pohlavnom styku. Prípravok je zdravotnícka pomôcka, ktorá navodzuje prirodzený pocit pri pohlavnom styku. Nenarušuje prirodzené kyslé pH vďaka obsahu kyseliny mliečnej. Má neutrálnu chuť a nezanecháva škvrny. Spôsob použitiaGél sa nanáša pred aj v priebehu pohlavného styku na kožu, penis či k pošvovému vchodu, na nasadený kondóm z vonkajšej strany alebo k análnemu otvoru vždy v dostatočnom množstve. Odporúča sa v množstve cca 5 stlačení dávkovača, 7 stlačení v prípade použitia s kondómom a pre análny sex v periodicite podľa potreby. Nepoužívajte na poranenú kožu!

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Altermed - lubrikačný Comfort Aqua neparfémovaný 100 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Altermed - lubrikačný Comfort Aqua neparfémovaný 100 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Altermed - lubrikačný Comfort Aqua neparfémovaný 100 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy