ANNABIS ARTHROCANN HREJIVÝ gél s koloid. striebrom, s kapsaicínom, z BIO konope 1x75 ml
(82.4%)
ANNABIS ARTHROCANN HREJIVÝ gél s koloid. striebrom, s kapsaicínom, z BIO konope 1x75 ml
11,19 €

Zloženie, užívanie, účinky

Hrejivý gél s originálnou receptúrou, obsahuje radu prírodných látok. Gél je z BIO konope, s koloidným striebrom a kapsaciínom. Gél je určený na masáž kože v oblasti kĺbov, svalov, šliach a ; Vďaka svojej konzistencii sa dobre rozotiera, nemastí a je ľahko vstrebateľný. Obsahuje kapsaicín ktorý pokožku prehrieva. Spôsob použitiaNa postihnuté miesto sa gél nanáša maximálne 2x denne v odstupe najmenej 3 hodí;Prostredníctvom masáže pokožku prehreje a tým napomáha odstraňovať akútne i dlhodobé problémy. Obsahuje kapsaicín, nepoužívať prípravok v okolí očí alebo na poranenú pokožku. Po použití dôkladne umyť ruky vodou.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ANNABIS ARTHROCANN HREJIVÝ gél s koloid. striebrom, s kapsaicínom, z BIO konope 1x75 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ANNABIS ARTHROCANN HREJIVÝ gél s koloid. striebrom, s kapsaicínom, z BIO konope 1x75 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s ANNABIS ARTHROCANN HREJIVÝ gél s koloid. striebrom, s kapsaicínom, z BIO konope 1x75 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy