Beauty Jar - SEX BOMB bomba do kúpeľa- 150g
(79.8%)
Beauty Jar - SEX BOMB bomba do kúpeľa- 150g

Zloženie, užívanie, účinky

Aktívne zložky: 

  • Najsladšia vôňa jahôd.
  • Sladký mandľový olej zvlhčuje a zjemňuje pokožku.
  • Slaná voda je nasýtená vitamínmi 
  • Makové semená obsahujú vitamíny E a PP, ktoré zanechajú zdravú a krásnu pokožku.

Výrobky neobsahujú látky ako SLS & SLES.
Suroviny a ani samotné produkty nie sú testované na zvieratách!

Použitie: Vložte výrobok do pripraveného teplého kúpeľa, resp. pod tečúcu vodu primeranej teploty. Výrobok v kontakte s vodou sa rozšumí, vytvorí penu a uvoľní obsiahnuté oleje a esenciálne oleje, zatiaľ čo hydrogénuhličitan sodný zmäkčí vodu. Odporúčaná doba pobytu v kúpeli je cca 15 až 30 minút.

Upozornenie: Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Objem: 150g

 

Krajina pôvodu: Lotyšsko

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Beauty Jar - SEX BOMB bomba do kúpeľa- 150g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,22€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Beauty Jar - SEX BOMB bomba do kúpeľa- 150g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Beauty Jar - SEX BOMB bomba do kúpeľa- 150g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy