Dr.Max Dexpanthenol Baby 125 ml, masť na pokožku a zapareniny u detí
(68.4%)
Dr.Max Dexpanthenol Baby 125 ml, masť na pokožku a zapareniny u detí
8,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Vďaka špeciálnej formulácii s obsahom dexpantenolu (6 %), glycerínu a vitamínu E (1 %) táto masť zvláčňuje pokožku a obmedzuje jej vysychanie. Je vhodná: na starostlivosť o popraskanú a suchú pokožku, na starostlivosť o pokožku pŕs dojčiacich matiek, na starostlivosť o pokožku zadočkov dojčiat, na ukľudnenie pokožky podráždenej vplyvom rádioterapie, fototerapie alebo vystavenia UV žiareniu. Čo je pantenol? Pantenol sa v organizme premieňa na vitamín B5, na základe čoho sa označuje aj ako provitamín B5. Biologickú aktivitu vykazuje iba jedna z foriem pantenolu – takzvaný dexpantenol (D-pantenol). Pantenol, resp. dexpantenol sa často využíva pri liečbe drobných poranení pokožky a prevencii vzniku detských zaparenín.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dr.Max Dexpanthenol Baby 125 ml, masť na pokožku a zapareniny u detí myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 8,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dr.Max Dexpanthenol Baby 125 ml, masť na pokožku a zapareniny u detí

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Dr.Max Dexpanthenol Baby 125 ml, masť na pokožku a zapareniny u detí spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy