Dr.Max Očné kvapky - Podráždené oči 10 ml
(78.4%)
Dr.Max Očné kvapky - Podráždené oči 10 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Očná roztoková instilácia na podráždené oči je sterilný, izotonický, hydratačný, zvlhčujúci a lubrikačný roztok s polyhexanidom (PHMB). Je vhodná najmä pre citlivé oči a nositeľov mäkkých kontaktných šošoviek. Je ideálnym riešením v prípade preťaženia očí v dôsledku viachodinovej práce s počítačom, očnej únavy spôsobenej dlhodobým šoférovaním, dlhodobým používaním kontaktných šošoviek, nedostatočnou tvorbou sĺz, pobytom v zafajčenom alebo klimatizovanom prostredí, pocitu sucha alebo pocitu prítomnosti cudzieho telesa v oku, ktoré sú spôsobené vetrom a prachom. Tento prípravok je určený na preventívne zvlhčenie a úľavu očí. Odporúčané dávkovanie: Dávkujte podľa potreby. Možno aplikovať aj viackrát denne niekoľko kvapiek do každého oka.   Viac informácií nájdte v príbalovom letáku.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dr.Max Očné kvapky - Podráždené oči 10 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dr.Max Očné kvapky - Podráždené oči 10 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Dr.Max Očné kvapky - Podráždené oči 10 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Emoxen Gél

Emoxen Gél
5,99 €