Ecodenta - Zubná pasta pre deti, ochrana pred zubným kazom - 75 ml
(81.8%)
Ecodenta - Zubná pasta pre deti, ochrana pred zubným kazom - 75 ml
5,71 €

Zloženie, užívanie, účinky

 

Táto zubná pasta chráni zuby vašich detí pred zubným povlakom a zubným kazom. Pasta s príchuťou melóna účinne čistí zuby a chráni sklovinu. Vďaka farebnému prekvapeniu - žltému, zelenému alebo modrému - je čistenie zubov zábavným dobrodružstvom.

Upozornenie: Obsahuje fluorid sodný. Pre deti do 6 rokov použite množstvo veľkosti hrášku, buďte opatrní. V prípade príjmu fluoridu z iných zdrojov konzultujte svojho zubára alebo lekára.

Spôsob použitia: Naneste primerané množstvo pasty na zubnú kefku a čistite zuby aspoň 2 minúty.

Krajina pôvodu: EU 

Obsah balenia: 75 ml

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Ecodenta - Zubná pasta pre deti, ochrana pred zubným kazom - 75 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,71€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Ecodenta - Zubná pasta pre deti, ochrana pred zubným kazom - 75 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Ecodenta - Zubná pasta pre deti, ochrana pred zubným kazom - 75 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy