Fito Kosmetik Fitokosmetik Lopúchový šampón s cédrovým olejom na suché a poškodené vlasy 270 ml
(80%)
Fito Kosmetik Fitokosmetik  Lopúchový šampón s cédrovým olejom na suché a poškodené vlasy 270 ml
3,90 €

Zloženie, užívanie, účinky

Peniacu a čistiacu bázu tohto šampónu tvoria mydlové orechy. Pri pravidelnom používaní šampónu vlasy získajú živý vzhľad, ostanú hodvábne, pevné, budú sa lesknúť a nebudú sa štiepiť. Inovatívna receptúra šampónu šetrne vlasy čistí, obnovuje ich štruktúru. Lopúchový olej preniká až ku poškodeným častiam vlasov, vyživuje ich, regeneruje a spevňuje. Cédrový olej im dodáva potrebné látky, spevňuje vlasové korene a stimuluje rast vlasov. Rastlinný obnovujúci komplex obaľuje každý vlas, regeneruje všetky poškodené časti vlasu, dodáva vlasom elasticitu, objem a zdravý pestovaný vzhľad.

Spôsob použitia: Primerané množstvo šampónu naneste na mokré vlasy napeňte a opláchnite prúdom tečúcej vody

Obsah balenia/ objem: 270 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Fito Kosmetik Fitokosmetik Lopúchový šampón s cédrovým olejom na suché a poškodené vlasy 270 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Fito Kosmetik Fitokosmetik  Lopúchový šampón s cédrovým olejom na suché a poškodené vlasy 270 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Fito Kosmetik Fitokosmetik Lopúchový šampón s cédrovým olejom na suché a poškodené vlasy 270 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy