HEDELIX S.A. gtt por (liek.skl.hnedá) 1x50 ml
(83.8%)
HEDELIX S.A. gtt por (liek.skl.hnedá) 1x50 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Liek obsahuje extrakt z listov brečtanu popínavého. Je to rastlinný liek. Používa sa na liečbu zápalov dýchacích ciest sprevádzaných tvorbou hlienu a liečbu príznakov chronických zápalových ochorení dýchacích ciest. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a deti staršie ako 10 rokov: 31 kvapiek 3x denne. Deti vo veku 4-10 rokov: 21 kvapiek 3x denne. Deti vo veku 3-4 rokov: 16 kvapiek 3x denne. Dĺžka liečby sa riadi druhom a závažnosťou ochorenia. Bez konzultácie s lekárom sa liek odporúča užívať 1 týždeň. Spôsob použitia Liek sa má užívať nezriedený a zapiť dostatočným množstvom vody. Liek sa užíva nezávisle od jedla. Upozornenie Liek sa nemá užívať počas tehotenstva a dojčenia pre nedostatok klinických údajov. Liek je kontraindikovaný deťom mladším ako 3 roky. Liek je kontraindikovaný pre pacientov s bronchiálnou astmou alebo s inými respiračnými ochoreniami, ktoré sú sprevádzané výraznou hypersenzitivitou respiračného systému. Inhalácia mentolu, mätovej a eukalyptovej silice môže spôsobiť bronchokonstrikciu. Vo fľaši sa môžu tvoriť usadeniny, ktoré môžu spôsobiť zákal alebo zanedbateľnú zmenu chuti. Liek obsahuje propylénglykol. Po 1. otvorení sa liek uchováva pri teplote 15-25°C po dobu 6 mesiacov. Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť ). Účinné látkybrečtan popínavý - extrakt z listov (Hederae helicis extractum)

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o HEDELIX S.A. gtt por (liek.skl.hnedá) 1x50 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka HEDELIX S.A. gtt por (liek.skl.hnedá) 1x50 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s HEDELIX S.A. gtt por (liek.skl.hnedá) 1x50 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy