KLORANE BAUME À LA QUININE BALZÁM balzam na unavené vlasy, 1x200 ml
(80%)
KLORANE BAUME À LA QUININE BALZÁM balzam na unavené vlasy, 1x200 ml
9,74 €

Zloženie, užívanie, účinky

POSILŇUJÚCI A STIMULUJÚCI balzám na vlasy s chinínom a vitamínmi B určený proti vypadávaniu vlasov a pre podporu unavených vlasov. Tento balzam slúži aj ako doplnková starostlivosť kúry pri vypadávaní vlasov, spája výťažok z chinínovníka s komplexom vitamínov B (B5, B6, B8) pre posilnenie štruktúry vlasov a stimuláciu ich rastu. Navracia vlasom silu a odolnosť. Uľahčuje rozčesávanie. Chinínovník je tradične využívaný pre jeho posilňujúce a tonizujúce schopnosti. Vybrali sme druh Cinchona calisaya Wedd. pre jeho kôru prirodzene bohatú na chinín, molekulu so silnými stimulačnými vlastnosťami, ktorých účinnosť bola vedecky preukázaná a patentovaná.   Návod na použitie: Naneste na vlasy a vlasovú pokožku umytú šampónom. Nechajte pôsobiť 2 až 3 minúty. Dôkladne opláchnite. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KLORANE BAUME À LA QUININE BALZÁM balzam na unavené vlasy, 1x200 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,74€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KLORANE BAUME À LA QUININE BALZÁM balzam na unavené vlasy, 1x200 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s KLORANE BAUME À LA QUININE BALZÁM balzam na unavené vlasy, 1x200 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy