KLORANE BEBE POUDRE DE TOILETTE PROTECT nove bal. jemný detský púder 1x100 g
(80%)
KLORANE BEBE POUDRE DE TOILETTE PROTECT nove bal. jemný detský púder 1x100 g
5,89 €

Zloženie, užívanie, účinky

Zásyp určený pre dojčatá/bábätká na telo. Každodenná hygiena. Bez parabénov, bez konzervantov, s ochranným výťažkom z nechtíka. Absorbuje vlhkosť v záhyboch pokožky. Upokojuje začervenanie a podráždenie. Na pokožke zanecháva jemný ochranný, jemne parfumovaný film. Spôsob použitiaAplikuje sa na čistú a suchú pokožku. Pri palikácii je potrebné chrániť nos a ústočká, aby neprišlo k vdýchnutiu. Je potrebné zabrániť kontaktu s očami.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KLORANE BEBE POUDRE DE TOILETTE PROTECT nove bal. jemný detský púder 1x100 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,89€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KLORANE BEBE POUDRE DE TOILETTE PROTECT nove bal. jemný detský púder 1x100 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s KLORANE BEBE POUDRE DE TOILETTE PROTECT nove bal. jemný detský púder 1x100 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy