LADIVAL AKUT apres emulzia na upokojenie slnkom podráždenej kože 1x200 ml
(80.4%)
10,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Ladival APRES AKUT Táto dermatologická emulzia bola špeciálne vyvinutá na upokojenie slnkom podráždenej kože. Obsahuje fotolyázu – aktívny enzým zo siníc. Fotolyáza obalená lipozómami preniká do poškodených kožných buniek a podporuje v nich prirodzenú regeneráciu kože. Slnkom vyvolané sčervenenia miznú a zmierňuje sa aj pocit napätia kože. Okrem toho aj dexpantenol a vitamín E napomáhajú k upokojeniu a starostlivosti o kožu. Príjemná ľahká emulzia chladí a vstrebáva sa rýchlo a bezo zvyšku. Spôsob použitiaPrípravok sa nanáša na očistenú kožu. Postup sa podľa potreby viackrát ;   Upozornenie: Mastné prípravky na starostlivosť o kožu možno na ošetrovanú kožu nanášať až po 30 minútach, aby sa mohol rozvinúť optimálny úcinok lipozómov fotolyázy. Pred použitím pretrepať.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LADIVAL AKUT apres emulzia na upokojenie slnkom podráždenej kože 1x200 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LADIVAL AKUT apres emulzia na upokojenie slnkom podráždenej kože 1x200 ml

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s LADIVAL AKUT apres emulzia na upokojenie slnkom podráždenej kože 1x200 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy