LISTERINE Smart Rinse Berry ústna voda 1x250 ml
(81.8%)
LISTERINE Smart Rinse Berry ústna voda 1x250 ml
4,29 €

Zloženie, užívanie, účinky

ÚZstna voda určená na bežnú hygienu detskej ústnej dutiny, posilňuje zubnú sklovinu a zvyšuje jej odolnosť, vytvára ochrannú vrstvu na povrchu zubov, pôsobí proti vzniku zubného kazu, bez cukru a bez alkoholu. Spôsob použitiaPoužíva sa dvakrát denne po vyčistení zubov. Odstráňte uzáver a stlačením fľaše naplňte po rysku 10 ml. Obsah prelejte do pohára. Dieťa si preplachuje ústa približne 60 sekúnd a potom obsah vypľuje. Dohliadnite, aby Vaše dieťa ústnu vodu neprehĺtalo. Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 6 rokov. Prípravok nepoužívajte, pokiaľ je obal poškodený. Pokiaľ Vaše dieťa užíva výživové doplnky s obsahom fluoridov, poraďte sa s jeho zubným lekárom. Dohliadnite, aby dieťa 30 minút po použití nejedlo a nepilo.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LISTERINE Smart Rinse Berry ústna voda 1x250 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,29€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LISTERINE Smart Rinse Berry ústna voda 1x250 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s LISTERINE Smart Rinse Berry ústna voda 1x250 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy