LISTERINE TOTAL CARE 2+1 ústna voda 3x500 ml, 1x1 set
(81.6%)
LISTERINE TOTAL CARE 2+1 ústna voda 3x500 ml, 1x1 set

Zloženie, užívanie, účinky

Ústna voda: •znižuje obsah zubného povlaku, •posilňuje zuby proti vzniku zubného kazu, •pomáhá chrániť pred vznikom zubného kameňa a udržiavať zuby prirodzene biele, •udržiava svieži dych po 24 hodin. Spôsob použitiaPoužívajte dvakrát denne. Obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml - 4 čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien počas 30 sekúnd, potom vypľujte. Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Prípravok nepoužívajte, ak je uzáver pri kúpe poškodený. Prípravok nerieďte, neprehĺtajte a nepoužívajte priamo z fľaše. Ak užívate doplnky fluoridu, poraďte sa so svojím zubným lekárom. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH A DOHĽAD DETÍ.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LISTERINE TOTAL CARE 2+1 ústna voda 3x500 ml, 1x1 set myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 15,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LISTERINE TOTAL CARE 2+1 ústna voda 3x500 ml, 1x1 set

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s LISTERINE TOTAL CARE 2+1 ústna voda 3x500 ml, 1x1 set spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy