NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g
(81%)
NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g

Zloženie, užívanie, účinky

SynerG Formula , 6% NeoGlucosamine®, peptidy, kyselina hyalurónová, Toto unikátne zloženie SynerG Formula slúži k obnove a vyplneniu jemnej kože v oblasti okolo očí. Obsahuje extrakt z jablčných kmeňových buniek, ktoré chránia dlhovekosť vlastných kmeňových buniek kože a pomáha tak spomaliť starnutie. Peptidy spolu s patentovanou zložkou NeoGlukosamine posilňujú tvorbu kolagénu. Kofeín pomáha redukovať opuchy a opticky rozžiari celú oblasť okolo očí. Použitie: 2x denne (ráno a večer) len do očného okolia.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 55,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s NeoStrata Skin Active Line Intensive Eye Therapy oční krém 15 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy