Oxywater kyslíková voda, príchuť uhorka/limetka 1x250 ml
(82.8%)
Oxywater kyslíková voda, príchuť uhorka/limetka 1x250 ml
1,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Pitná voda s veľkým obsahom kyslíku. Príchuť uhorka-limetka. Nízko mineralizovaná voda a vysoko koncentrovaný kyslík. Mineralizácia: TDS 147,3 mg/l Ph: 7,43 Kyslík: 90 mg/l Neperlivá Oxywater je balená v plechovke, zvnútra potiahnutej mikrovrstvou potravinársky vyhovujúcej fólie. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky! Ak sa stretnete s ” kyslíkovou vodou” , ktorá je perlivá, vedzte, že je dosýtená CO2! Oxywater nenahrádza pitný režim, stačí jedna plechovka denne. Kohútiková voda má obsah kyslíka 7- 9 mg/l. Kyslíkových vod na trhu u nás, aj vo svete nájdeme viacero. Nájdete ich balené vo veľkých baleniach, v plaste alebo skle, čisté, alebo sladené cukrom či umelými sladidlami. Vďaka prirodzenej antiseptickosti takto koncentrovaného kyslíka môžete pocítiť: prirodzená energia – 10x viac 02 ako v pitnej vode antiaging na pleť – neochutenú používajte aj zvonka ako omladzujúce, protizápalové tonikum denne prílev koncentrácie, vhodný pri šoférovaní nula cukor, nula sladidlo, nula kofeín, nula taurín, nula konzervantov pocit ľahkosti v žalúdku protizápalový účinok vysoko koncentrovaného O2 pocit čistých hlasiviek hladký pocit zubov vďaka antiseptickej schopnosti O2 zvýšenú výkonnosť pri športe podpora mozgovej činnosti Zloženie: Nízko mineralizovaná voda, vysoko koncentrovaný kyslík, prírodná príchuť uhorka/ limetka, bez cukru, bez sladidla, bez alternatívneho cukru Denná odporúčaná dávka: 1 plechovka. Podávajte chladené. Pre 100% účinok spotrebujte po otvorení. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 18 rokov. Chráňte pred mrazom a slnečným žiarením. Oxy kyslíková voda je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!    

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Oxywater kyslíková voda, príchuť uhorka/limetka 1x250 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Oxywater kyslíková voda, príchuť uhorka/limetka 1x250 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Oxywater kyslíková voda, príchuť uhorka/limetka 1x250 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy