Pampers Fresh Clean - vlhčené obrúsky 4 x 64 ks (256 ks)
(80%)
Pampers Fresh Clean - vlhčené obrúsky 4 x 64 ks (256 ks)
6,39 €

Zloženie, užívanie, účinky

Štruktúra Soft Grip™ pre úžasné osviežujúce čistenie s dotykom aloe. Všetky jedinečné uzlíčky radosti si zaslúžia milujúcu starostlivosť pri jemnom čistení, čo je dôvod, prečo detské čistiace obrúsky Pampers Fresh Clean kombinujú vyváženú vlhkosť, vďaka ktorej zanechávajú na pokožke čistejší pocit a súčasne pomáhajú udržovať prirodzenú hladinu pH. Jedinečná štruktúra SoftGrip™ od Pampers vás rýchlo zbaví neporiadku. Detské čistiace obrúsky Pampers Fresh Clean tiež prinášajú osviežujúcu vôňu, aby ste si prebaľovanie užili. S detskými čistiacimi obrúskami Pampers Fresh Clean sa už nemusíte obávať neporiadku. Jemné a pevné pre šetrné čistenie. Pomáhajú udržovať prirodzenú hodnotu pH pokožky. Dermatologicky testované.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Pampers Fresh Clean - vlhčené obrúsky 4 x 64 ks (256 ks) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,39€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Pampers Fresh Clean - vlhčené obrúsky 4 x 64 ks (256 ks)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Pampers Fresh Clean - vlhčené obrúsky 4 x 64 ks (256 ks) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy