Zero Drinx - Nutrend 18 tbl. Lemon
(79%)
Zero Drinx - Nutrend 18 tbl. Lemon

Zloženie, užívanie, účinky

Unikátny hypotonický nápoj s kombináciou vápnika, horčíka, vitamínov B1, B6 a C. Ľahko rozpustné tablety v príchutiach čierna ríbezľa, pomaranč alebo citrón sú nielen bez cukru, ale dokonca aj bez umelých farbív. Najvhodnejšie použitie rozpustných tabliet Zero Drinx je pri športovej aktivite s vysokou tepovou frekvenciou s predpokladanou stratou tekutín a elektrolytov vplyvom zvýšeného potenia.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Zero Drinx - Nutrend 18 tbl. Lemon myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Zero Drinx - Nutrend 18 tbl. Lemon

Zoznam článkov

Najlepšie predtréningové stimulanty

Najlepšie predtréningové stimulanty

Predtréningové doplnky slúžia na podporu športovcov pri ich výkonoch. Obľúbené sú najmä u kulturistov, fitness a silových športovcov, ktorým pomáhajú zvýšiť podaný výkon, vytrvalosť a tiež zlepšiť ich regeneráciu.

Dátum: 19.02.2019

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Zero Drinx - Nutrend 18 tbl. Lemon spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

HMB - Amix

HMB - Amix
12,90 €