BiotechUSA Energy (Gel) 4 x 60 g broskyňa
(80.2%)
BiotechUSA Energy (Gel) 4 x 60 g broskyňa

Zloženie, užívanie, účinky

BiotechUSA Energy (Gel) 4 x 60 g broskyňa BioTech USA Energy Gel je určený pre kondičných športovcov. Vďaka obsahu makronutrientov triCARB a MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) doplní energiu, spotrebovanú počas vyčerpávajúcej športovej aktivity. triCARB je trojzložková zmes sacharidov, ktorá zabezpečí okamžitú energiu pre organizmus, kým MCT tvoria mastné kyseliny, ktoré sú zdrojom dlhodobej energie. Energy Gel okrem taurínu a L-karnitínu dodá organizmu aj vitamín B6 a sodík.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o BiotechUSA Energy (Gel) 4 x 60 g broskyňa myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,80€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka BiotechUSA Energy (Gel) 4 x 60 g broskyňa

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s BiotechUSA Energy (Gel) 4 x 60 g broskyňa spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy