Kompava Gainer koktail 5000 g
(84.4%)
Kompava Gainer koktail 5000 g

Zloženie, užívanie, účinky

Kompava Gainer koktail duo čokoláda/vanilka 5000 g Gainer koktail je proteín s vvysokým obsahom kvalitných sacharidov vhodný pre športovcov s veľkým výdajom energie, začínajúcich kulturistov a pre ľudí s rýchlym metabolizmom. Svoju obľúbenosť si získal aj vďaka ľahkej dostupnosti a ľahkej stráviteľnosti. Ideálne je jeho použitie ako posledné jedlo pred náročným tréningom, po tréningu na doplnenie energie. Gainer koktail je vďaka obsahu bielkovín ideálnym výživovým doplnkom na efektívne budovanie svalovej hmoty.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Kompava Gainer koktail 5000 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 53,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Kompava Gainer koktail 5000 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Kompava Gainer koktail 5000 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy