COREGA fixačný krém Extra silný bez príchute, výhodné balenie 2x40 g
(83.6%)
COREGA fixačný krém Extra silný bez príchute, výhodné balenie 2x40 g
6,69 €

Zloženie, užívanie, účinky

Výhodné duopack balenie COREGA FIXAČNÝ KRÉM bez príchute: fixačný krém slúži k udržaniu zubnej náhrady, pomáha predchádzať zachytávaniu zvyškov jedla, neosahuje žiadne farbivá a príchute. Spôsob použitiaZubnú protézu dôkladne očistite a osušte. Na zubnú náhradu naneste primerané množstvo fixačného krému, nasaďte ju do úst a pár sekúnd pevne pritlačte. Po nasadení náhrady nejedzte aspoň 5 minút. Fixačný krém treba po použití okamžite uzavrieť. Pri čistení nepoužívajte vodu, zvyšky krému sa dajú ľahko odstrániť pomocou papierovej vreckovky napustenej olejom.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o COREGA fixačný krém Extra silný bez príchute, výhodné balenie 2x40 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka COREGA fixačný krém Extra silný bez príchute, výhodné balenie 2x40 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s COREGA fixačný krém Extra silný bez príchute, výhodné balenie 2x40 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy