Dr.Max PRO32 dezinfekčné tablety 30 ks
(80.2%)
Dr.Max PRO32 dezinfekčné tablety 30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

PRO32 dezinfekčné tablety na starostlivosť o zubné náhrady Antibakteriálne S aktívnym kyslíkom Odstraňujú škvrny Tablety na starostlivosť o zubné náhrady sú určené na vyčistenie všetkých vo vode nerozpustných zvyškov jedla zo zubných náhrad. Ich antibakteriálne zloženie veľmi účinne ničí baktérie, ktoré spôsobujú zápach a zubný povlak. Tablety obsahujú jedlú sódu v kombinácii s peroxidom, ktorý zubné náhrady navyše bieli. Návod na použitie – postup: Vyberte zubnú náhradu a očistite ju zubnou kefkou pod tečúcou vodou. Rozpustite jednu tabletu v teplej (nie horúcej) vode, ktorej množstvo bude stačiť na to, aby sa do nej mohla zubná náhrada celá ponoriť. Vložte zubnú náhradu do roztoku. Zubnú náhradu nechajte ponorenú v roztoku 30 minút, aby došlo k úplnému odstráneniu všetkých, aj neviditeľných a vo vode nerozpustných zvyškov. Pre lepšiu účinnosť môžete nechať zubnú náhradu v roztoku celú noc. Zubnú náhradu vyberte, opláchnite pod tečúcou vodou a nechajte samovoľne vyschnúť. Zvyšok roztoku ihneď vylejte. Roztok nepoužívajte opakovane. Skladovanie a upozornenie: Uskladňujte na chladnom a suchom mieste pri teplote do 25 °C. Uskladňujte mimo dosahu detí. Nevkladajte tablety do úst. Roztok nepite ani nepoužívajte ako ústnu vodu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dr.Max PRO32 dezinfekčné tablety 30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,29€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dr.Max PRO32 dezinfekčné tablety 30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Dr.Max PRO32 dezinfekčné tablety 30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy