DIFFUSIL REPELENT DRY EFFECT SPRAY 1x100 ml
(78.6%)
DIFFUSIL REPELENT DRY EFFECT SPRAY 1x100 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Repelent v aerosolu vďaka novému zloženiu zanecháva príjmený pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešte. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia. Účinná látka: DEET 25%Spôsob použitiaPred použitím pretrepať! Nanáša sa priamo na miesta, ktoré majú byť chránené pred hmyzom (zo vzdialenosti 30 cm na kožu). Je potrebné vykonať večer dôkladnú očistu (umyť pokožku mydlom). Upozornenie: Nesmie sa vdychovať, prehĺtať! Pri aplikácii je potrebné chrániť oči a sliznice. Neaplikovať na poranenú kožu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o DIFFUSIL REPELENT DRY EFFECT SPRAY 1x100 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka DIFFUSIL REPELENT DRY EFFECT SPRAY 1x100 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s DIFFUSIL REPELENT DRY EFFECT SPRAY 1x100 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy