Fit4You Diet Shake PIŇA COLADA prášok na prípravu nápoja vo vrecúškach (á 33g) 1x10 ks
(83.6%)
Fit4You Diet Shake PIŇA COLADA prášok na prípravu nápoja vo vrecúškach (á 33g) 1x10 ks
14,69 €

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok - prášok na prípravu nápoja s príchuťou PIŇA COLADA vo vrecúškach. Zloženie: mliečny proteínový koncentrát, sójový izolát, sacharóza, sušené odstredené mlieko, prírodne identická aróma, prírodné farbivá, zahusťovadlá (sójový lecitín, Xanthanová guma), L-Carnitín, sukralóza. Vitamíny: vitamín C, E, A, D, K, B6, B1, B2, B12, niacín, folát (kyselina listová), kyselina pantotenová. Minerály: vápnik, draslík, horčík, železo, selén, mangán, meď, zinok, fosfor, jód, molybdén. Spôsob použitiaNápoj sa pripraví vysypaním prášku z vrecúška do 250-300 ml vody. Zamieša sa. Nápoj sa nechá 1/2 minúty postáť a vypije sa. Pije sa 3-6x denne. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok  sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Fit4You Diet Shake PIŇA COLADA prášok na prípravu nápoja vo vrecúškach (á 33g) 1x10 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 14,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Fit4You Diet Shake PIŇA COLADA prášok na prípravu nápoja vo vrecúškach (á 33g) 1x10 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Fit4You Diet Shake PIŇA COLADA prášok na prípravu nápoja vo vrecúškach (á 33g) 1x10 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy