FITOVAL DANDRUFF maintenance Udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200 ml
(81.6%)
FITOVAL DANDRUFF maintenance Udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200 ml
6,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Šampón proti lupinám: určený na ľahkú až mierne závažnú formu lupín, na občasný výskyt lupín napomáha chrániť pred návratom lupín po ukončení starostlivosti s intenzívnym šampónom Spôsob použitiaŠampón sa aplikujte podľa potreby. Nanesie na mokré vlasy, napení sa jemným masírovaním, nechá sa pôsobiť 3 minúty a dôkladne sa opláchne tečúcou vodou. Odporúča sa pravidelné umývanie vlasov.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o FITOVAL DANDRUFF maintenance Udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka FITOVAL DANDRUFF maintenance Udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s FITOVAL DANDRUFF maintenance Udržiavací dermatologický šampón proti lupinám 200 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy