GYMQUEEN Predtréningový stimulant DRAMA QUEEN 200 g watermelon dream
(80.4%)
GYMQUEEN Predtréningový stimulant DRAMA QUEEN 200 g watermelon dream
gymbeam.sk13,95 €Do obchodu gymbeam.sk
najlekaren.sk19,95 €Do obchodu najlekaren.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Predtréningový stimulant Drama Queen je predtréningovka vyvinutá pre ženy. Obsahuje zmes funkčných a účinných látok, ako je kofeín, beta alanín, l-arginín, l-karnitín a prírodných rastlinných výťažkov. Príjemne vás nabudí a namotivuje k čo najlepšiemu výkonu a tréningu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o GYMQUEEN Predtréningový stimulant DRAMA QUEEN 200 g watermelon dream myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 13,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka GYMQUEEN Predtréningový stimulant DRAMA QUEEN 200 g watermelon dream

Zoznam článkov

Najlepšie predtréningové stimulanty

Najlepšie predtréningové stimulanty

Predtréningové doplnky slúžia na podporu športovcov pri ich výkonoch. Obľúbené sú najmä u kulturistov, fitness a silových športovcov, ktorým pomáhajú zvýšiť podaný výkon, vytrvalosť a tiež zlepšiť ich regeneráciu.

Dátum: 19.02.2019

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s GYMQUEEN Predtréningový stimulant DRAMA QUEEN 200 g watermelon dream spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy