JUVAMED BYLINNÝ ČAJ LEVANDUĽA ÚZKOLISTÁ - KVET sypaný 1x30 g
(79.2%)
2,19 €

Zloženie, užívanie, účinky

Bylinný čaj sypaný. Spôsob použitiaPrípravok sa používa na prípravu záparu alebo odvaru. 1 nálevové vrecko alebo 1 polievková lyžica čajovej zmesi sa preleje ¼ vriacej vody a po 15 minútach luhovania v prikrytej nádobe sa vyberie. Čaj sa nesmie variť. Pripravuje sa vždy čerstvý. Denne sa doporučuje 1-2 šálky.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o JUVAMED BYLINNÝ ČAJ LEVANDUĽA ÚZKOLISTÁ - KVET sypaný 1x30 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka JUVAMED BYLINNÝ ČAJ LEVANDUĽA ÚZKOLISTÁ - KVET sypaný 1x30 g

Zoznam článkov

Čaj rooibos a jeho účinky

Čaj rooibos a jeho účinky

Rooibos je často označovaný ako "čaj nečaj" a pochádza z Afriky. Veľa odborníkov sa zhoduje, že to ani nie je čaj, ale napriek tomu mu všetci pripisujú zázračné účinky. Viac sa dozviete v našom článku.

Dátum: 16.05.2019

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s JUVAMED BYLINNÝ ČAJ LEVANDUĽA ÚZKOLISTÁ - KVET sypaný 1x30 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Čaj revmatin

Čaj revmatin
2,80 €