Kompava Gainer koktail - jahoda 1x2500 g
(74.8%)
Kompava Gainer koktail - jahoda 1x2500 g

Zloženie, užívanie, účinky

Sacharidovo - proteínový koktail pre veľkých i malých športovcov s vysokým výdajom energie. Kombinácia glukózy a maltodextrínu, kvalitnej zmesi bielkovín a tráviacich enzýmov, zabezpečí dokonalú vstrebateľnosť a maximálne využitie organizmom. Je vhodný pre športovcov s vysokým výdajom energie, začínajúcich kulturistov a pre ľudí s rýchlym metabolizmom, na doplnenie energie a zotavenie po vyčerpávajúcom športovom výkone. Svoju obľúbenosť si získal vďaka ľahkej dostupnosti, maximálnemu efektu na rast svalovej hmoty, ľahkej stráviteľnosti a obohateniu o minerály, vitamíny a L-karnitín.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Kompava Gainer koktail - jahoda 1x2500 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 16,79€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Kompava Gainer koktail - jahoda 1x2500 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Kompava Gainer koktail - jahoda 1x2500 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy