Kompava HypoFit - grapefruit 1x500 g
(82.8%)
Kompava HypoFit - grapefruit 1x500 g

Zloženie, užívanie, účinky

Hypotonický nápoj vhodný pre všetky športy. Je nevyhnutnou súčasťou vytrvalostného výkonu každého profesionálneho alebo hobby športovca. Hypofit je určený na rehydratáciu organizmu, vhodný pred a počas športového výkonu. Poskytuje rýchlo dostupný zdroj energie v podobe glukózy a maltodextrínu, zároveň obsahuje vitamíny C, E, beta-karotén a selén, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamíny C a E chránia bunky pred pôsobením voľných radikálov a oxidatívnym stresom. Minerály horčík a draslík sa podieľajú na normálnej činnosti svalov a extrakt zo zeleného čaju pôsobí antioxidačne.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Kompava HypoFit - grapefruit 1x500 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 12,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Kompava HypoFit - grapefruit 1x500 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Kompava HypoFit - grapefruit 1x500 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy