MEGAFYT Bylinková lekáreň DOJČENIE ovocný čaj 20x1,5 g (30 g)
(83.2%)
MEGAFYT Bylinková lekáreň DOJČENIE ovocný čaj 20x1,5 g (30 g)
1,69 €

Zloženie, užívanie, účinky

Ovocný čaj s jastrabinou. Aromatizovaný. ZLOŽENIE: Šípky bez semien (Cynosbati fructus sine semine), jastrabinová vňať (Galegae herba) 20 %, levanduľový kvet (Lavandulae flos), plod arónie čiernoplodej (Aroniae fructus), prírodná citrónová aróma, plod čiernej ríbezle (Ribis nigri fructus), prírodná pomarančová aróma. Spôsob použitia1 záparové vrecúško (1,5 g) sa preleje 250 ml vriacej vody a nechá sa 5 - 8 min vylúhovať v prikrytej nádobe. Nesmie sa variť.  Pripravuje sa vždy čerstvý, bezprostredne pred použitím. Upozornenie: Skladovať v suchu, pri teplote do 25 °C. Uchovávať mimo dosahu detí.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o MEGAFYT Bylinková lekáreň DOJČENIE ovocný čaj 20x1,5 g (30 g) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka MEGAFYT Bylinková lekáreň DOJČENIE ovocný čaj 20x1,5 g (30 g)

Zoznam článkov

Čaj rooibos a jeho účinky

Čaj rooibos a jeho účinky

Rooibos je často označovaný ako "čaj nečaj" a pochádza z Afriky. Veľa odborníkov sa zhoduje, že to ani nie je čaj, ale napriek tomu mu všetci pripisujú zázračné účinky. Viac sa dozviete v našom článku.

Dátum: 16.05.2019

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s MEGAFYT Bylinková lekáreň DOJČENIE ovocný čaj 20x1,5 g (30 g) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

Imunostim

Imunostim
2,30 €