OFF! MAX spray repelent 1x100 ml
(82.4%)
OFF! MAX spray repelent 1x100 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Spôsob použitia Pri aplikácii držte nádobku vo zvislej polohe asi 15-20 cm od kože. Pri použití na tvár a krk najskôr nastriekajte prostriedok do dlaní a potom ho rozotrite. Zamedzte styku s očami, perami a sliznicou. Účinkuje tiež na oblečení, postriekajte košeľu, nohavice, ponožky. Zamedzte priamemu kontaktu so syntetickými materiálmi, lakovanými povrchmi a plastami. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetrené odevy vyperte. Po návrate z vonkajšieho  prostredia si umyte ošetrené miesta mydlom a vodou. Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Nepoužívajte u detí do 2 rokov. Používajte podľa návodu. Neaplikujte na nadmerne opálenú alebo porušenú pokožku. U detí používajte šetrne, neaplikujte na ich ruky. Pri podráždení pokožky prerušte používanie. Aplikáciu opakujte iba v prípade potreby. Vyvarujte sa nadmernému používaniu. Chráňte pred mrazom a vysokými teplotami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Horľavý. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o OFF! MAX spray repelent 1x100 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka OFF! MAX spray repelent 1x100 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s OFF! MAX spray repelent 1x100 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy