PANTHENOL Omega 9% ALOE VERA telové mlieko po opaľovaní 1x250 ml
(81.6%)
PANTHENOL Omega 9% ALOE VERA telové mlieko po opaľovaní 1x250 ml
7,99 €

Zloženie, užívanie, účinky

Starostlivosť po opaľovaní a počas celého roka. Ošetruje, regeneruje a hydratuje suchú pokožku vystavenú slnku. Vysoký obsah Panthenolu zaisťuje rýchly nástup účinku. Dobre sa rozotiera a nelepí. Bez parabénov, PEG a farbív. Účinné látky: Panthenol 9%, Aloe Vera, alantoín, vitamínový komplex. Spôsob použitiaNanášajte podľa potreby na suchú pokožku množstvo veľkosti 1 – 2 lieskových orechov. Jemne rozotrite. Neoplachujte. Upozornenie: Nepoužívajte vnútorne. Uchovávajte v tme a v suchu pri teplote 5 – 25 ºC. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o PANTHENOL Omega 9% ALOE VERA telové mlieko po opaľovaní 1x250 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 7,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka PANTHENOL Omega 9% ALOE VERA telové mlieko po opaľovaní 1x250 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s PANTHENOL Omega 9% ALOE VERA telové mlieko po opaľovaní 1x250 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy