Prírodná Farmácia Čaj HEMOROIDOV bylinný 60 g
(84%)
Prírodná Farmácia Čaj HEMOROIDOV bylinný 60 g

Zloženie, užívanie, účinky

Zmesná čajovina bylinná, sypaná. Zloženie: Stavikrv vtačí, Mäta pieporná, Medovka lekárska, Krušina jelšová, Pastierska kapsička. Z dôvodu nariadenia EÚ nie je možné uvádzať liečivé úč; Spôsob použitia1 čajová lyžička bylinnej zmesi sa zaleje 0,25 l vriacej vody a nechá sa vylúhovať 10 – 15 minút. Čaj sa pije teplý. Pripravuje sa vždy čerstvý bezprostredne pred použitím. Odporúča sa vypiť 2 - 3 šálky denne počas 3 týždňov. Po týždňovej prestávke kúru zopakovať. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Uskladňovať mimo dosah detí. Skladovať v dobre uzavretom obale pri teplote do 25oC na suchom mieste. Chrániť pred svetlom.  

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Prírodná Farmácia Čaj HEMOROIDOV bylinný 60 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Prírodná Farmácia Čaj HEMOROIDOV bylinný 60 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Prírodná Farmácia Čaj HEMOROIDOV bylinný 60 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy