Steviola sladidlo sypké sladidlo zo Stévie 1x350 g
(80.8%)
Steviola sladidlo sypké sladidlo zo Stévie 1x350 g
pilulka.sk6,53 €Do obchodu pilulka.sk
drmax.sk11,99 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

El Compra Import Steviola Stévia sladidlo v prášku 350 g Doplnok stravy Steviola Stévia v prášku 350g. Slaďte pri pečení a varení zdravo. Prírodné sladidlo Steviola v prášku 350g z rastliny stévie sladkej je vhodné pre celiatikov, diabetikov a všetkých, ktorí si strážia prísun kalórií a cukru. Stévia sladká (rastlina) je mnohonásobne sladšia ako obyčajný cukor a zároveň neobsahuje žiadne kalórie ani umelé sladidlá. Chudnite bez obmedzovania sladkého. Nemecký produkt najvyššej kvality.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Steviola sladidlo sypké sladidlo zo Stévie 1x350 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,53€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Steviola sladidlo sypké sladidlo zo Stévie 1x350 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Steviola sladidlo sypké sladidlo zo Stévie 1x350 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy