TePe Interdental medzizubné kefky 0,6 mm 6 ks
(79.2%)
TePe Interdental medzizubné kefky 0,6 mm 6 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Medzizubné kefky TePe Original veľkosť 3, na dentálnu starostlivosť, 0,6 mm (modrá rukoväť). Na každodenné čistenie medzizubných priestorov, odhalených krčkov, okolia implantátov a zámkov ortodontických fixných strojčekov. Drôtik kefky je potiahnutý umelou hmotou, aby bola zaistená ochrana ďasien a zubov. Flexibilný krk pre lepší prístup. Ergonomická, krátka rukoväť z polypropylénu pre rovnomerné a kontrolované zovretie. Spôsob použitiaMedzizubná kefka sa používa po predošlom umytí zubov klasickou zubnou kefkou. Následne sa jedným - dvoma ťahmi vyčistia všetky medzizubné priestory. Vlákna by mali ľahko prestúpiť medzizubný priestor, nikdy by nemala byť násilím vtlačená medzi jednotlivé zuby.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o TePe Interdental medzizubné kefky 0,6 mm 6 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,91€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka TePe Interdental medzizubné kefky 0,6 mm 6 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s TePe Interdental medzizubné kefky 0,6 mm 6 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy