Bieliace pásiky Crest – recenzia, použitie a skúsenosti

Po bielych zuboch dnes túži každý. Biele zuby ukazujú vášmu okoliu, že sa o zuby staráte. Biele zuby si všíma opačné pohlavie, pri pohovoroch na novú prácu vám takisto neuškodia.

Bieliace pásiky Crest – recenzia

Práve k tomuto krásnemu úsmevu vám môžu pomôcť bieliace pásiky Crest. Vyskúšali sme ich – aké sú?

Ako používať pásiky?

Aby ste zuby skutočne dobre vybielili, je potrebné držať sa určitého návodu. Preto by ste mali pred aplikáciou pásika najskôr zuby osušiť, aby sa bieliace pásiky lepšie aplikovali. Potom už môžete prejsť k samotnej aplikácii. Najskôr nalepíte kratší pásik, ktorý sa používa na spodné zuby. Dlhší pásik potom nalepíte na horné zuby. Takto aplikované pásiky môžete nechať pôsobiť po dobu 30 minút.

Hneď ako uplynie polhodina, môžete pásiky zo zubov dať dole a vyhodiť. Môže sa stať, že vám na zuboch zostanú zvyšky bieliaceho gélu. V tomto prípade by ste mali ústa vypláchnuť vodou, ale v žiadnom prípade nečistiť! Vhodné je pásiky aplikovať pred spaním, aby ste po bieliacej kúre nič nejedli a nepili. Podľa tohto návodu budete pásiky používať po dobu až 14 dní. Ako asi aj očakávate, dlhšia kúra sľubuje lepší výsledok.

Výsledok bol prekvapujúci

Spočiatku som bol k bieliacim pásikom skeptický. Prečo by ľudia utrácali nehorázne sumy u zubára, keď vlastne za pár eur môžu zuby vybieliť aj doma? Začal som však pásiky používať a výsledok ma príjemne prekvapil. Už po pár dňoch bolo vybielenie znateľné. Pokračoval som teda v bieliacej kúre a podarilo sa mi vybieliť zuby o päť odtieňov! Nechcelo sa mi tomu uveriť, hlavne to pre mňa znamenalo, že na bielenie už nebudem musieť chodiť k zubárovi, čo ma potešilo najviac.

Bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov Crest

Všetko má svoje ale…

Bieliace pásky Crest sú naozaj dobrou voľbou k domácemu bieleniu zubov. Po pár dňoch sa však u mňa objavila citlivosť zubov, ktorou bežne netrpím. Ide o vedľajší účinok peroxidu vodíka, ktorý sa používa do bieliacich gélov. Nebolo to nič strašné. Po dvoch dňoch od ukončenia bieliacej kúry navyše citlivosť zmizla sama. Ak by sa teda objavila taktiež u vás, rozhodne sa neľakajte. Ide len o prechodný stav. Pozor by ste si mali dať taktiež v prípade, že máte kazy. V takomto prípade sa bielenie zubov vôbec neodporúča. Mohlo by to byť veľmi bolestivé. Najskôr si preto zájdete za svojím zubárom, ktorý si s kazom poradí. Potom najprv môžete začať s bieliacou kúrou, pokojne pomocou pásikov Crest.

Cena bieliacich pásikov Crest

Bieliace pásky Crest sa predávajú v rôznych veľkostiach balenia. Čím väčšie balenia kúpite, tým lacnejšia je cena jednej bieliacej kúry. Každopádne, najmenší balíček, ktorý obsahuje 20 pásikov (je teda na 10 aplikácií), vás bude stáť okolo 40 eur. Naopak, najväčšie balenie so 100 pásikmi (pre 50 aplikácií) stojí 160 eur. Dá sa však využívať aj ako rodinné balenie. Keď sa pozrieme na ceny balenia u zubára, bieliace pásiky vás vyjdú rozhodne lacnejšie. Podľa nás to určite stojí za zváženie.


Autor článku

Mediálny priestor

Vyrábate alebo predávate prírodnú kozmetiku, výživový doplnok alebo čokoľvek, čo by podporilo zdravie našich čitateľov? Dajte im o sebe vedieť!...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Je soľ zdravá? Morská, himalájska, lávová, údená soľ – účinky na zdravieJe soľ zdravá? Morská, himalájska, lávová, údená soľ – účinky na zdravie

Soľ je dôležitá nielen pri príprave jedla na zvýraznenie chutí, no má nezastupiteľnú úlohu aj v ľudskom tele. Poďte sa pozrieť, čo za známou skratkou NaCl stojí a odhaliť, čo ste o soli...

Lecitín – účinky na pamäť, chudnutie i na pleť. Aká je cena, užívanie, je vhodný v tehotenstve?Lecitín – účinky na pamäť, chudnutie i na pleť. Aká je cena, užívanie, je vhodný v tehotenstve?

Čo je vlastne lecitín, na čo všetko je prospešný a pre koho je vhodný? Dozviete sa v článku.

Bolesť krížov z prievanu, v tehotenstve, pred menštruáciou – príčiny, cviky, liekyBolesť krížov z prievanu, v tehotenstve, pred menštruáciou – príčiny, cviky, lieky

Bolesť krížov je častým problémom športovcov, ľudí so sedavým zamestnaním i tých, ktorí majú nadváhu. Aké sú príčiny bolesti a ako proti nej bojovať?